Katalog

Povolené filtry:

  Novinky

  Informace

  Peněženky

  Buďte elegantní za každé příležitosti a to i ve chvíli, kdy platíte svou útratu ať už v obchodním domě nebo v restauraci. Objednejte si luxusní pánskou nebo dámskou koženou peněženku, ve které nejenže uchováte bezpečně svoji hotovost, doklady a kreditní karty, ale se kterou můžete být i elegantní. Kvalitní dámské a pánské kožené peněženky jsou v...

  Buďte elegantní za každé příležitosti a to i ve chvíli, kdy platíte svou útratu ať už v obchodním domě nebo v restauraci. Objednejte si luxusní pánskou nebo dámskou koženou peněženku, ve které nejenže uchováte bezpečně svoji hotovost, doklady a kreditní karty, ale se kterou můžete být i elegantní. Kvalitní dámské a pánské kožené peněženky jsou vyráběny z pravé hovězí kůže v různých velikostech a barevných provedeních. Každá z peněženek obsahuje praktické kapse k uchování mincí, bankovek, kreditních karet a i dokladů. Vhodně zvolená pánské nebo dámské kožená peněženka může být perfektním módním doplňkem pro každou příležitost.

  Zobrazit

  Peněženky Počet produktů: 74

  Podkategorie

  • Vizitkáře

   Buďte styloví a organizujte vizitky svých obchodních partnerů v bezva kožených vizitkářích, které jsou vyrobeny z pravé kůže a jsou kdykoliv připraveny uchovat vaše vizitky. Kožené vizitkáře ocení každý byznysmen či úředník.

  • Dokladovky

   Uchovávejte své cenné osobní doklady v praktických a zároveň i elegantních kožených dokladovkách. Vyberte si tu nejvhodnější pánskou nebo dámskou koženou dokladovku a mějte svoje doklady vždy v bezpečí a při ruce.

  • Klíčenky

   Kožené klíčenky nejsou jen praktickou záležitostí, ale i vhodným módním doplňkem k vašim koženým výrobkům jako je například kožený opasek, klobouk nebo sandály či kabelka. Doplňte svůj outfit i o takovou drobnost jakou je kožené klíčenka. Nejen že vypadá elegantně, ale i perfektně chrání klíče před poškozeném nebo ztrátou.

  na stránku
  Zobrazeno 1 – 12 z 74 položek
  Zobrazeno 1 – 12 z 74 položek