Výrobky z kožešin

Veškerou naši nabídku tvoří ručně zpracované jehněčí kožešiny v té nejvyšší kvalitě. Z domácích jehněčích kožešin nabízíme ručně šité kožené rukavice, palčáky, dětské capáčky, a velmi hřejivé kožené válenky s jehněčí kožešinou uvnitř. Jehněčí kožešina vás velice rychle zahřeje a po té po dlouhou dobu dokáže vaše tělo, ruce, nebo nohy v teple udr...

Veškerou naši nabídku tvoří ručně zpracované jehněčí kožešiny v té nejvyšší kvalitě. Z domácích jehněčích kožešin nabízíme ručně šité kožené rukavice, palčáky, dětské capáčky, a velmi hřejivé kožené válenky s jehněčí kožešinou uvnitř. Jehněčí kožešina vás velice rychle zahřeje a po té po dlouhou dobu dokáže vaše tělo, ruce, nebo nohy v teple udržet. Jako vhodný dárek můžete využít i naše Dárkové poukazy. Zboží lze vidět, vyzkoušet i zakoupit na mnoha našich prodejních akcích.

Zobrazit

Výrobky z kožešin V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

  • Kožené a kožešinové vesty

    Ohřejte se v zimě s luxusními koženými vestami ze 100% přírodních materiálů, které nejen že zahřejí, ale jsou i perfektním módním doplňkem jak do zaměstnání, tak i na procházku nebo do společnosti. Kožené nebo kožešinové vesty jsou vyráběny z prvotřídních zvířecích kožešin především z kožešin jehněčích.